EN
fresh concepts CZ
Koncepčně svěží

Vítejte na Fresh Concepts

Co Vám můžeme nabídnout?
Živé stěny domů i ven

Fresh Concepts dodává tři různé typy řešení živých stěn. Naše systémy živých stěn jsou přizůsobitelné pro komerční i soukromé užití. Poskytujeme plnou technickou podporu pro velké společnosti i majitele domů.
   
Pokračujte do e-shopu
Venkovní kuchyně WWOO

WWOO je nová generace kuchyní s jedinečným designem. Mnoho venkovních kuchyní na trhu je drahých, špatně navržených a vyžadujících hodně údržby. U WWOO zajišťujeme, že naše kuchyně jsou určené k použití a jsou vyrobeny z odolného betonu, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.
   
Pokračujte do e-shopu
3D Panely Pangu

3D nástěnné panely nabízí dramatickou alternativu k tradičním plochým stěnám. Kombinace 3D nástěných panelů s kreativním osvětlením zaručí úžasný vizuální zážitek. Efekt panelů je silný, jejich neobvyklost výrazně přetvoří váš prostor.
   
Pokračujte do e-shopu
Holandské venkovní vany Weltewree

Weltewree je kvalitní holandská značka založena roku 2007 designery Florisem Schoonderbeekem a Dickem van Hoffem. Weltewree ráda přispívá k obohacení společenského života a inspirování komunit tím, že poskytuje produkty a služby k vylepšení našeho životního prostředí a rovněž životního stylu.
   
Pokračujte do e-shopu
Nábytek pro Interiery i Exteriery One To Sit

Nizozemská firma One2sit, je výrobcem vynikajícího zahradního nábytku s použitím neobvyklých kompozitních materiálů. Tento nábytek je velmi pohodlný, vyzařující luxusní a relaxační atmosféru, pozvěte své přátele a vychutnejte si to pravé venkovní posezení.
   
Pokračujte do e-shopu